Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal web site tasarımları, firmanın çalışma alanına göre renk, içerik ve bölümler olmak üzere çeşitli özelliklere uygun olarak tasarlanmalıdır. Kurumun hizmet verdiği alanları doğrultusunda sade ve etkili bir web sitesi ya da renkli ve canlı bir web sitesi tasarlamak gerekebilmektedir.

Sitenin renkleri, kullanılan resimler, formlar ve dosyaların hepsi bu doğrultuda tasarlanmalıdır. Arama motorları kapsamında ön plana çıkması için hem SEO uygunluğu olan Arama Motor Optimizasyonu uygulaması yapılarak sitenin yaygınlığı sağlanmalıdır.

Kurumsal Web Sitesi İçerisinde Neler Olur?

Kurumsal web sitesi tasarımı içerisinde olması gereken bazı içerikler, sitenin kalitesini ve etkinliğini arttırmaktadır. Bu noktada; kurumsal, tarihçe, misyon, vizyon ve hakkımızda bölümlerinin mutlaka büyük bir özen ile hazırlanması gerekmektedir.

Eğer kurum bir grup şirketi ise bağlantıları, yapılan faaliyetler, iletişim, ürünler ve detaylar, adres bilgileri, harita eklentisi gibi eklemeler de yapılmaktadır. Diğer yandan ihtiyaç duyulması halinde kurumların çalışma alanlarına göre web sitesi üzerinde farklı bölüm eklemeleri yapılabilmektedir.

Kurumsal Web Siteleri İçin Önemli Noktalar

Kurumsal web site tasarımında profesyonel bir ekip ile birlikte çalışarak, kurumun ihtiyaçlarına yönelik bir tasarım yapılmasını sağlamak büyük bir önem arz etmektedir. Web sitesi tasarımında ara yüzün ve kodlamaların da büyük bir yeri vardır. Bu nedenle web sitesi tasarımında bu noktalar dikkatli bir şekilde eklenmelidir.

Kurumsal web sitelerinin uzun süreli olarak hizmet vermesi için gerekli bakımların yapılması ve ihtiyaç duyulduğunda teknik destek alınması gerekmektedir. Bu noktada, web sitesi tasarlayan ve gerektiğinde teknik destek veren deneyimli ve alanında uzman bir firma olarak kurumsal web tasarımı konusunda güvenli bir hizmet almanızı sağlamaktayız.

Web Tasarım & Yazılım
Diğer Hizmetler
 • Kurumsal Web Site
  Kurumsal Web Site
  Dijital dünyanın her geçen gün geliştiği ve ilerleme kaydettiği iş dünyasında bu dünyanın verilerini doğru bir şekilde yorumlayarak hizmetleri büyüten ajans, kurumsal web sitesi tasarım hizmetleri verir.
 • Landing Page Site
  Landing Page Site
  Landing Page'ler e-ticaret sitelerin kullanımımda oldukça önemli bir role sahiptirler. Landing Page genellikle geri dönütleri artırmak için daha çok kullanılıyorlar. Farklı tasarımları ve amaçları olan bu sayfalar içeriklerinde ve tasarımlarında dikkat edilmesi gereken özellikler de bulunuyor.
 • Kurumsal Web Tasarım
  Kurumsal Web Tasarım
  Kurumsal web tasarım, kurum olarak çalışan firmaların verdiği hizmeti daha geniş bir alana duyurarak, istediği ilgiyi görmesi için önemli bir yere sahiptir.
Sizin için ne yapabiliriz?
Pena Software sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close