Pena Software

Pena Software
FİRMA OLARAK

Web yazılım ve tasarım sektörüne adım attığımız 2019 yılından beri hayalleri gerçeğe dönüştürmek adına yenilikçi ve özgün projeler üretmekteyiz. Web yazılım & tasarım firması olarak sizlere istediğiniz web sitesi tasarımını alanında uzman ekibimiz ile sunan firmamız, sektörün dinamiklerini en iyi şekilde uyarlama becerisi gösterir.

Biz Kimiz?
MARKA DEĞERİNİZİ YÜKSELTİN!

Kurumsal kimliği olan işletmelere kurumsal web sitesi kurmak ve özgün bir şekilde web sitesini hayata geçirmek için kurulmuş web tasarım ve yazılım firmasıyız. Alanında uzman ekibimiz sayesinde tüm müşterilerimize benzersiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Özel projeler ve özgün tasarımlarımız müşterilerimizin bizden beklentisini en iyi şekilde karşılamak adına verdiğimiz hizmetlerimiz içerisinde yer alır.

NE YAPARIZ?

Müşteri odaklı çalışma ve müşterilerimizin beklentilerine kaliteli bir şekilde cevap verebilme faaliyetlerimiz referanslarımızdan olumlu geri dönüşler almamızı sağlamıştır. Landing page hizmetlerimiz başta olmak üzere web sitelerinin kurumsal kimlik kazanması için çalışmalar düzenlemekteyiz.

SEO odaklı web siteleri oluşturmamız sayesinde, arama motorlarında üst sıralarda gözüken sitelere günlük ziyaretçi trafiği çekmekteyiz.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Müşterilerimizin bizden beklediği özel projelerin her birinin ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Buna bağlı olarak her işimizde projenin dinamiğine uygun olarak uyarlanabilen süreçlerin yönetimini yaparak hizmet vermekteyiz.

E-ticaret projeleri ve diğer kurumsal web sitesi projelerimiz her işe ödül alacak şekilde önem verilerek hayata geçirilir. Firmamız web tasarım ve yazılım sektörünün öncülerinden biri olarak sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermeye odaklıdır.

KULLANILAN TEKNOLOJİLER
Vue JS
PHP
Laravel
NodeJS
Redis
MySQL
MongoDB
Elastic Search
DAHA FAZLASI
Sizin için ne yapabiliriz?
Pena Software sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close