Kurumsal Web Site

Kurumsal Web Site
Kurumsal Web Site

Dijital dünyanın her geçen gün geliştiği ve ilerleme kaydettiği iş dünyasında bu dünyanın verilerini doğru bir şekilde yorumlayarak hizmetleri büyüten ajans, kurumsal web sitesi tasarım hizmetleri verir. Kurumsal web site tasarımları, kurumsal kimlik kazanmış olan bir işletmenin kimliğini sanal ortamda en doğru şekilde tanıtmak için yapılır. Yenilikçi ve özgün projeler ile işletmeleri bu alanda destekleyen dijital hizmet ajansı, alanında uzman bir ekip ile çalışır.

Kurumsal Web Tasarımının Avantajları Nelerdir?

Kurumsal web tasarımı inşa etmek, kurumsal kimlik kazanmış olan işletmenin ürünlerini sanal ortam üzerinden müşterileri ile buluşturmak anlamına gelir.

Kurumsal web tasarımının avantajları arasında;

 • Hedef kitleye daha kısa sürede ulaşma
 • Marka bilinirliğini arttırma
 • Müşterilere canlı destek hizmeti sunma
 • Emekten ve zamandan tasarruf etme
 • Müşterilere 7/24 online bir pazar hizmeti sunma gibi bir çok fırsat yer alır. Kurumsal web tasarımı bir markanın internet ortamındaki kartviziti görevini görür ve bu nedenle de oldukça önemlidir.

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal web tasarımının nasıl olması gerektiği ile ilgili tüm işlemler ajansı ilgilendirir. Ancak sizlere de bilgi vermek açısından yapılan işlemlerin tamamı şeffaf ve sizin onayınız alınarak faaliyete geçirilir.

Kurumsal bir web sitesinin;

 • Firma ile uyumlu olması
 • İlgi çekici ve sade olması
 • Güncel içerikleri barındırması gerekir. Bu gibi etmenler sonucunda verimli, firmayı anlatan ve firmanın kimliğini ortaya koyan kurumsal bir web sitesinden bahsedebilmek mümkün olur.

Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal web tasarımının hayata geçirilebilmesi için atılacak olan ilk adım firmanın kimliğini iyi bir şekilde tespit etmekten geçer. Firmanın hedef kitlesine uygun, rakiplerinden daha farklı, özgün ve kaliteli bir içerik hazırlamak kurumsal web tasarımının bütününü oluşturur. Ürün ya da hizmet tanıtımı için firmanın faaliyetlerinin tamamı web sitesinde yer almalıdır. Kurumsal web tasarım hizmetleri alanında uzman bir ekip tarafından tamamen özgün çerçeveler doğrultusunda yapıldığı takdirde verimli bir geri dönüş sağlar. Ürün üretimi yapan bir firmanın 7/24 açık online bir mağazaya sahip olması, satışlarını fiziki dükkanına göre arttıracağı için, işletmeler adına da kurumsal web tasarımı önemli bir yer edinmiştir.

Web Tasarım ve Yazılımların Kullanım Alanları

Web tasarım, standart kalıpların dışına çıkmak isteyen firmaların kendi kurumsal kimliklerini belirten özel tasarım web sitelerini ihtiyaç duyarlar. Web tasarımlar firmanın kimliğini tanıtmada kullanımdan önemli bir araçtır. Web yazılımı ise site içinde farklı özellikleri kullanmak isteyen ve yeni içerikler eklemek için web yazılıma ihtiyaç duyulur.

Web Tasarım & Yazılım
Diğer Hizmetler
 • SEO Yapılandırması
  SEO Yapılandırması
  Web siteleri için olmazsa olmaz unsurlardan biri de SEO konusunda ilgili sitelere gerekli potansiyelin kazandırılmış olmasıdır.
 • Arama Motoru Optimizasyonu
  Arama Motoru Optimizasyonu
  İnternet ortamında genel kullanıcı sayısı oldukça fazladır. İçinde bulunulan faaliyet ve etkinliğe bağlı olarak daima bir web sitesinin kendisini bu alanda öne çıkarması gerekir. Çünkü ancak bu sayede hedef kitleyle verimli şekilde temasların sağlanması mümkün olur.
 • Site İçi Seo
  Site İçi Seo
  Site için organik trafik almak hedefindeyseniz, iyi bir site içi seo (on page seo) planlaması yapılması gerekir. Büyük çaplı trafik almak istenilen projelerde seo adına yanlışlıklar yapmak, bu yanlışlıkların arama motorlarınca düzeltilmesi yeni süreçler doğuracaktır.
Sizin için ne yapabiliriz?
Pena Software sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close