TRTEX Tekstil Kurumsal Web Site
image Projeye Git : 02.12.2020 : Quarion, Arial

Küçük ya da büyük işletme olması fark etmeksizin kurumsal web tasarım, her işletmenin ihtiyacı haline geldi. Web tasarımları küçük ya da büyük işletmelerin ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendirilir.

Hizmetlerin ya da ürünlerin tanıtılması, marka kimliğinin ön plana çıkarılarak, hedef kitleye daha çabuk ulaştırılması, doğru şekilde tasarlanmış web siteleriyle mümkün olur.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımları Neye Odaklanır?

Markanızın bilinirliğini artırmak, ürün ve hizmetlerinizin doğru hedef kitleye tanıtılmasını amaçlamak için, profesyonel web tasarımlarına ihtiyacınız vardır. Hedef kitlenin güvenini kazanmak, marka bilincini oluşturmak ve en nihayetinde kâr elde etmek, kurumsal web tasarım ile gerçekleşir.

  • - Marka bilinirliğini oluşturmanın ve markanızın diğer markalardan farkını belli etmek için, ana sayfanın, ilgi çekici olması önemlidir.
  • - Tutarlı bir tema seçimi, iletişim bilgilerinin görünür olması, kullanıcı deneyimi sunan bir arayüz, hedef kitlenin ilgisini çeker.
  • - Sektörünüz ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak, ilgisini çekecek yazı tipleri, görseller, gerektiğinde video içerikler kullanılır.

Aynı zamanda firmaların kullanacağı web sitesi tasarımları sadece masaüstü değil, cep telefonları ve tablet cihazlardan da rahatlıkla ulaşılabilecek, kullanıcı deneyiminin üst seviyede olduğu responsive uyumlu olması da önem kazanır.


Neden Kurumsal Web Sitesi Tasarımına İhtiyacınız Olur?

Günümüzde her şeyin dijitalleşmesi, özellikle dünya genelinin eve kapandığı şu günlerde işletmelerin ürün ve hizmetlerini hedef kitlesine ulaştırabilmesi için, web sitesi tasarımlarına ihtiyacı olur.

Hedef kitleyle marka etkileşimini yaratmak, ürün ve hizmetleri tanıtmak ve en nihayetinde gelen ziyaretçilerin satın alan müşterilere dönüştürülebilmesi, profesyonel web sitesi tasarımlarıyla gerçekleştirilir.


TRTEX Tekstil Web Sitesi Tasarımı Ne Kadar Avantajlıdır?

Tekstil sektöründe liderlik yarışında kendisini ispat eden, kısa sürede büyük gelişme göstererek, teknolojik gelişmeleri en üst seviyede kullanarak adını duyuran TRTEX Tekstil kurumsal web tasarım ile de müşterilerine, profesyonel kullanıcı deneyimi sunuyor.

Raşel örme kumaş üretimi yaparak başarısını kanıtlayan, aynı zamanda; armür dokuma, jakar dokuma, brode ve stor perde pazarıyla da yakından ilgilenen firmanın kullanıcı deneyimine uygun şekilde tasarlanmış web sitesi de hedef kitlenin ilgisini çekiyor.

Ev tekstilinde sunduğu profiliyle hedef kitlesinin yanında potansiyel kitleyi de etkileyen firmanın web tasarımının bunda büyük payı bulunuyor. Tasarım Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde takip edildiğinden, yabancı müşteri kitlesi çekme potansiyeli de oldukça yükseliyor.
Kullanılan Teknolojiler
  • Laravel Framework

  • PHP

  • MYSQL