Temiz Hukuk Kurumsal Web Sitesi
image Projeye Git : 17.09.2020 : Brown-Regular, Arial

Kurumsal web site; firmaların hedef kitlesine daha çabuk ulaşması, hizmet ve ürünlerini çok daha rahat tanıtarak, hizmetlerinin satışa sunulmasını sağlayan profesyonel sitelerdir.

Web sitenizi günün 24 saati sürekli ziyaretçiye açık olması, ziyaretçi beklentilerinin en üst seviyede karşılanması önem kazanır. Bu yüzden kurumsal kimliğin en doğru şekilde ifade edilmesi, hedef kitlenin ulaşması açısından oldukça değerlidir.

Avukatlık Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Avukatlık kurumsal web site çalışmaları; avukatların uymak zorunda oldukları Avukatlık Yasası ve Reklam Yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilir. Aynı zamanda birçok farklı özelliği de beraberinde getirmelidir.

 • - Web sitesi, SEO kurallarına uygun şekilde tasarlanmalıdır.
 • - Tablet ve telefonlardan da rahatlıkla ulaşılabilecek, responsive tasarım oluşturulmalıdır.
 • - 7/24 ziyaret edilebilmeli ve oluşturulacak modüller sayesinde her yerden ulaşımın kolay olması sağlanmalıdır.

Avukatlara özel hazırlanan ve hukuk bürosunun ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak web tasarımı çözümleri ile hem hukuk bürosu hem de ihtiyaç sahibi kişiler, kullanıcı deneyimini yaşamalıdır.

Kurumsal Hukuk Web Sitelerinde Neler Olmalıdır?

Hukuk firmalarının, alanlarında başarılı olabilmesi için, benzersiz pazarlama taleplerini karşılayabilecek bir web sitesine sahip olması gerekir. Gerek bireysel çalışan avukatlar için gerekse büyük avukatlık firmaları için, itibarlı bir hukuk web sitesi, bazı özellikleri taşımalıdır.

 • - Hedef müşterilerin temelde var olan endişeleri belirlenir ve hukuk bürosunun bu endişeleri nasıl çözdüğü gösteren imaj yaratılmalıdır.
 • - Responsive uyumluluğun olması gerekir. Aynı zamanda hedef kitle hem masaüstü bilgisayarlardan hem de mobil cihazlardan kolay gezinme deneyimini yaşayabilmelidir.
 • - Site içinde aranan ipucunun kolaylıkla bulunabilmesi için, çok sayfadan oluşan web sitelerinden kaçınılmalıdır.

Hukuk büroları; firma ve hizmetleriyle ilgili bilgileri hedef kitleye ulaştırmak için, birkaç önemli hizmet sayfasını kullanmalıdır.

Temiz Hukuk Bürosu Web Sitesi Avantajları Nelerdir?

Hukuk bürolarının web sitelerinde önem vermesi gereken birkaç sayfa vardır. Bu sayfalar, hukuk bürosunun iş anlayışını, hizmetlerini ve sektörlerinde ne kadar iyi olduklarını gösteren sayfalardır.

 • - Hakkında, misyon ve vizyon sayfaları, hukuk firmalarının benzersiz olduklarını gösterdikleri yerdir.
 • - Hizmetler sayfası ile hangi hizmetleri sunduğunuzu ve hedef kitlenize nasıl yarar sağladığınızı gösterecek bilgilerdir.
 • - İletişim sayfası ise, hedef kitlenizin size kolaylıkla ulaşabileceği, en önemli sayfaların başında gelir.

Temiz Hukuk kurumsal web site, 23 yıllık bir deneyimle kurulmuş bir firmadır. İstanbul dışında İzmir, Ankara ve Antalya’da da tek merkezli olarak hizmet veren hukuk bürosu; Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sağlık Hukuku, Bilişim Hukuku, Vergi ve İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku gibi birçok farklı alanda hizmetlerini başarıyla sürdürüyor.

Kullanılan Teknolojiler
 • Laravel Framework

 • PHP

 • MYSQL