Kg Gas Spring Kurumsal Website
image Projeye Git : 28.01.2021 : Poppins, Playfair Display

Menteşeli kapılarda, kapaklarda, bazalarda gazlı amortisörler kullanılır. Destek sağlamak için kullanılan bu ürünler; kaldırmak, indirmek ya da sabit tutmak için kullanılır. Gazlı amortisör, conta ya da sızdırmazlık elemanları gibi birçok ürün, profesyonel şekilde tasarlanmış web tasarım ile, hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Gazlı amortisörler sürtünme yüklerini sınırlandırırken; contalar ise yüksek derecede sızdırmazlık sağlar. Gazlı amortisör contaları yüksek seviyede aşınma direnci sağlar. Destek halkasının bulunmadığı özel yapım profillerden oluşur.

Gazlı Amortisörler Nerelerde Kullanılır?

Gazlı amortisörler mobilyalarda, araç koltuklarında, hastane yataklarında, pencere kabinlerinde, yatak bazalarında ve daha birçok alanda uygulanabilir. Sürekli gelişmeye açık bir sektör olan gazlı amortisörler, kilitleme sistemiyle çalışır.

  • - Özel valf itici sistemi bulunur.
  • - Ağır yüklerde istenilen konumda sabit kalma sağlanır.
  • - Sistem; kaldırma, indirme ya da açma/kapama sürelerinde ağırlığı eşit dağıtır.

Paslanmaz amortisörler; gemicilik sektöründe, otobüs ve tren yolcu koltuklarında, gıda sektöründe, dorse çatılarında ve daha birçok farklı alanda kullanım alanı bulur. Aynı zamanda gazlı amortisörlerin montajı sırasında kullanılan braket ve kontrol mekanizmaları da gelişen teknolojiye uygun şekilde tasarlanır.

Neden KG Gas Spring Tercih Edilmelidir?

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimle sektöründe lider kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerleyen KG Gas Spring; sunduğu conta, sızdırmazlık ekipmanları, gazlı amortisörler ile, müşterilerine profesyonel hizmet sunar.

Tüm bunların yanında kaliteye, sıfır hataya ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, müşteri numunelerini üst seviyede karşılayarak, referanslarını artırır. Aynı zamanda 179 ülkede marka ve ürün bilinirliğini profesyonel web tasarım daha da perçinleyen firma, kauçuk ve plastik üretimi de yapmaktadır.

Firma web sitesinde profesyonel olarak tasarlanmış katalog bölümüyle, ürünlerini hedef kitlesine sunan firma, geniş ürün yelpazesiyle de hem ülkemizde hem de dünya genelinde büyük bir başarı elde etmiştir.

Kullanılan Teknolojiler
  • Laravel Framework

  • PHP

  • MYSQL