Fardamo Home Kurumsal Web Site
image Projeye Git : 31.08.2020 : Open Sans, Arial

Evlerde, ofislerde, okul ve işletmelerde birçok farklı mobilya kullanılır. Mobilya firmaları ürünlerini sergilemek ve hedef kitleye daha kolay ulaştırmak için, mobilya web tasarım hizmetlerinden yararlanır.

Gelişen mobilya endüstrisi sayesinde birçok yaşam alanı, dekorasyon anlamında güzelleşirken; kişilerin tüm ihtiyaç ve beklentileri de üst seviyede karşılanmış olur.

Online Mobilya Satın Alımı Nasıl Yapılır?

Günümüzde birçok alışveriş artık internet üzerinde gerçekleşiyor. Bu durum mobilya sektörü için de aynıdır. Bu yüzden mobilya firmaları trendleri yakalamak ve rakiplerinin bir adım ötesine geçebilmek için; trendleri takip ederken, bir taraftan da müşterilerinin hızlı şekilde mobilya ürünlerini seçerek teslim almak istiyor.

Bu yüzden mobilya sektöründe e-ticaret web tasarım hizmetleri de büyük önem taşıyor. Mobilya e-ticaret siteleri, daha fazla müşteri çekmek ve mevcut müşterilerini ellerinde tutmak için bazı yenilikler yapabilir.

 • - Ücretsiz hızlı kargo
 • - İndirimli ürünlerin takip edilmesi
 • - Mobilya markalarının ihtiyaç ve beklentileri karşılaması ve öneride bulunması

Aynı zamanda mobilya e-ticaret siteleri, hedef kitleyi etkileyici sosyal medya uygulamalarından yararlanarak, satışlarını artırmaktadır.

2021 Mobilya Satın Alma Trendleri Nelerdir?

Mobilya markalarının rekabet ortamında daha güçlü olmaları, bazı satın alma trendlerini takip etmeleriyle çok daha mümkün oluyor. Trendlerin yanında sürekli gelişen dijital pazarı çok iyi kullanmaları ve gelişen son teknolojiyi entegre etmeleri önem kazanıyor.

 • - Markaların İmage Scripting, WebAr gibi ürün yapılandırma teknolojileri kullanması. Böylece müşteriler; istedikleri bir ürünü kendi evlerinde nasıl görüneceğini görebilirler.
 • - Hızlı ve ücretsiz kargonun yanında finansman açısından da çeşitliliğin olması gerekir.
 • - Çoğunlukla demonte değil tam monte edilmiş mobilyalar, çok daha fazla ilgi görüyor.

Aynı zamanda normal mağazalarda ürünler hakkında bilgi edinirken beklemek yerine, online satın almalarda, tüm bilgilerin ürünlerin yanında olması, müşteriyi daha çok cezbediyor.

Neden Fardamo Home Tercih Edilmelidir?

İyi tasarlanmış bir televizyon ünitesi, başlı başına bir zarafeti ön plana çıkaran bir mobilya parçası olarak tanımlanır. Yaşam alanlarının zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde tasarlanmış oturma odası takımları ya da yatak odası, genç odası, yemek odası takımları gibi birçok önemli ihtiyaç Fardamo Home ile karşılanır.

 • - Estetiği, sadeliği ve modernliği ön plana çıkarır.
 • - Desen ve renk zevkinize uygun tasarımlara sahiptir.
 • - Televizyon üniteleri sadece televizyonunuza kişilik katmakla kalmaz; aynı zamanda bir saklama ya da eşyalarınızı sergileme alanı olarak da kullanılır.

Tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak mobilyaları görmek için, profesyonel olarak hazırlanmış, Fardamo Home web tasarım ile istediğiniz tercihleri görebilir, kolay kullanımlı arayüzü sayesinde, ürünün ölçülerini ve fiyat teklifini görmek için, whatsapp hattını kullanabilirsiniz.

Kullanılan Teknolojiler
 • Laravel Framework

 • PHP

 • MYSQL